O nas

„Gabinety Skwierzyńska” powstały z myślą o najlepszych usługach dla naszych Pacjentów.

Nasza propozycja na skuteczną terapię i utrzymanie osiągnietych celów na wiele lat, to ścisła współpraca dietetyka, psychologa i koordynatora procesu z Pacjentem.

Naszą misją jest, aby udzielać profesjonalnego wsparcia w procesie zmiany nawyków żywieniowych, w osiągnięciu prawidłowej wagi ciała, w dietoterapii w chorobach, jak i po prostu podczas zmiany stylu życia na zdrowszy.

Kadra reprezentowana przez: dietetyków, psychologów, psychodietetyków oraz trenerów żywieniowych przygotowana jest, aby zaproponować odpowiednie zmiany. Również po to, by wspomóc przy wprowadzaniu ich w codziennym życiu oraz aby zadbać o utrwalenie nowych lepszych nawyków w przyszłości.

Z nami wytyczone wspólnie z Państwem cele staną się realne do osiągniecia, a pozytywne zmiany wprowadzicie Państwo na stałe do swojego stylu życia.

Wszystkie działania będą wprowadzane tylko i wyłącznie z Państwa akceptacją, w ustalonych ramach czasowych oraz przy pełnym komforcie psychicznym.

Zapraszamy serdecznie do nowo urządzonych wnętrz naszych gabinetów, gdzie w pozytywnej atmosferze będziemy mieli przyjemność z Państwem pracować.

 

Jesteśmy po to, by wspierać a nie oceniać.

Zapraszamy serdecznie